Ako kontaktovať Facebook

Či už máte problém so zablokovaným účtom alebo potrebujete pomôcť s Facebook reklamami, tak existuje niekoľko spôsobov, ako môžete kontaktovať Facebook:

  1. Použite formulár na podporu používateľov: Ak máte otázky alebo problémy s vaším účtom alebo s Facebookom ako takým, môžete použiť formulár na podporu používateľov na stránke Facebooku. Prejdite na stránku “Podpora pre používateľov” na Facebooku a vyberte tému, ktorá sa týka vašej otázky alebo problému. Potom vyplňte formulár a poskytnite čo najviac informácií o vašom probléme. Facebook by mal vrátiť odpoveď do niekoľkých dní.
  2. Napíšte na stránku Facebooku: Ak chcete kontaktovať Facebook ako spoločnosť, môžete napísať na ich oficiálnu stránku na Facebooku. Prejdite na stránku Facebook a kliknite na tlačidlo “Spýtajte sa niečo”. Potom vyplňte formulár s vašou otázkou alebo komentárom a kliknite na tlačidlo “Odoslať”.
  3. Kontaktujte Facebook prostredníctvom sociálnych médií: Facebook je aj na iných sociálnych médiách, ako sú Twitter a Instagram. Môžete sa obrátiť na nich prostredníctvom týchto kanálov a poslať im správu alebo komentár.
  4. Kontaktujte Facebook telefonicky: Facebook má aj zákaznícky servis, ktorý je k dispozícii prostredníctvom bezplatnej telefónnej linky. Ak chcete zavolať Facebook, navštívte ich stránku “Kontakty” a získajte číslo zákazníckeho servisu pre vašu oblasť.
  5. Pošlite Facebook e-mail: Facebook má aj e-mailovú adresu, na ktorú môžete poslať svoje otázky alebo komentáre. Navštívte stránku “Kontakty” na Facebooku a nájdite e-mailovú adresu pre vašu oblasť. Poslať e-mail svoje otázky alebo komentáre.

Ďalšie spôsoby ako kontaktovať Facebook

Áno, sú aj ďalšie spôsoby, ako môžete kontaktovať Facebook:

  1. Pošlite Facebooku klasickú poštu: Ak by ste radšej kontaktovali Facebook prostredníctvom pošty, môžete im poslať list alebo poštovú zásielku na ich sídlo. Navštívte stránku “Kontakty” na Facebooku a nájdite adresu pre vašu oblasť.
  2. Použite nástroj “Nahlásiť problém”: Ak máte problém s niečím na Facebooku, napríklad s nevhodným obsahom alebo s niekým, kto sa správa nevhodne, môžete použiť nástroj “Nahlásiť problém” na stránke Facebooku. Prejdite na stránku “Nahlásiť problém” a vyberte tému, ktorá sa týka vášho problému. Potom vyplňte formulár a poskytnite čo najviac informácií o vašom probléme.
  3. Kontaktujte Facebook prostredníctvom svojho účtu: Ak máte účet na Facebooku, môžete kontaktovať podporu pomocou svojho účtu. Prejdite na stránku “Nápoveda” v ponuke na ľavej strane a vyberte tému, ktorá sa týka vašej otázky alebo problému. Potom vyplňte formulár a poskytnite čo najviac informácií o vašom probléme.

Ktorý je váš obľúbený spôsob ako kontaktovať Facebook? Podeľte sa s nami v komentároch 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.