Ako prepojiť účet na sociálnej sieti s NaplánujTo

Ešte predtým, než začnete publikovať alebo plánovať príspevky na sociálne siete pomocou NaplánujTo, musíte prepojiť jednotlivé účty na sociálnych sieťach. V tomto návode vám ukážem ako na to.

Návod na prepojenie účtov zo sociálnej sieti

Po prihlásení sa do NaplánujTo prejdite do sekcie Plánovač, kde kliknite na ikonku pridania účtu zo sociálnej siete (viď. obrázok nižšie):

Prepojiť účet zo sociálnej siete s NaplánujTo.sk

Následne máte na výber jednotlivé sociálne siete, s ktorými chcete prepojiť váš účet:

  • Facebook Pages
  • Instagram
  • Instagram Insights
  • Twitter

V tomto návode si ukážeme, ako prepojiť Facebook stránku, ale postup je pre všetky ostatné sociálne siete rovnaký.

Prejdite teda na Facebook Pages a následne kliknite na Nový účet.

Prepojiť Facebook stránku

Prihláste sa na váš Facebook účet, kde ste adminom Facebook stránky, ktorú chcete prepojiť.

Následne povoľte prístup našej aplikácií a vyberte Facebook stránky, ktoré chcete prepojiť s NaplánujTo pre možnosť naplánovania a publikovania príspevkov. V mojom prípade som zvolil dve FB stránky: Handmade tvorba a SEO nástroj a kliknite na spodku na Uložiť.

Vybrať Facebook stránku na prepojenie

Hotovo! Pokiaľ vám vyskočila zelená notifikácia, že sú zvolené stránky úspešne prepojené a následne po obnovení stránky (Ctrl+F5) ich uvidíte medzi prepojenými účtami, tak ste všetko nastavili správne 🙂

Facebook stránky úspešne prepojené

Záver

Ostatné sociálne siete môžete prepojiť rovnakým spôsobom.

Pokiaľ všetko spravíte podľa návodu vyššie, tak by vám prepojenie účtu malo zabrať pár minút. Problémy, s ktorými sa môžete stretnúť:

  • Nevidím Facebook stránku – pokiaľ v zozname nevidíte Facebook stránku, ktorú chcete prepojiť, tak je to pravdepodobne z toho dôvodu, že k nej nemáte admin prístup, alebo ste prihlásený na inom FB účte.
  • Nemôžem pridať Facebook stránku (červený error) – pokiaľ sa vám v poslednom kroku objaví červený error, tak je to najčastejšie z toho dôvodu, že ste dosiahli maximálny počet pripojených účtov z danej sociálnej siete. Každý error má svoju textáciu (aj v tomto prípade), takže z nej presne pochopíte, kde je chyba.

V prípade, že vám nebude niečo jasné, neváhajte sa na nás obrátiť a radi vám pomôžeme s prepojením účtov zo sociálnych sietí 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.