Veľký update: Pridané nové nástroje + opravené chyby

Po dlhšej dobe tu máme ďalší veľký update nástroja NaplánujTo.sk. Primárne sme sa v ňom zamerali na opravu chýb, ktoré nám nahlásili používatelia a tiež pridanie Instagram Insights a Facebook Pages šablón do nástrojov. Vďaka týmto nástrojom môžete získať veľké množstvo štatistík.

Update sme mali pripravený už pár dní, ale čakali sme ešte na overenie a schválenie prístupov zo strany Facebooku (keďže všetko v rámci nášho nástroja ide oficiálnou cestou cez API, aby bolo používanie aplikácie bezpečné).

Nové Instagram Insights šablóny

V sekci Nástroje nájdete nové Instagram Insights šablóny, ktoré vám pomôžu pri získavaní užitočných dát z Instagramu. Konkrétne sa jedná o tieto dáta:

 • Štatistiky účtu – zobrazí vám počet sledovateľov a počet príspevkov pre akéhokoľvke používateľa s verejným profilom (môžete si nastaviť, ako často chcete tieto dáta aktualizovať)
 • Sledovať používateľa – zobrazia sa vám najnovšie príspevky zvoleného používateľa (stačí zadať jeho používateľské meno (username))
 • Moje príspevky – vďaka tomuto si viete zobraziť vašich 10 najnovších príspevkov na Instagrame (vrátane komentárov, na ktoré viete odpovedať priamo z nášho nástroja)
 • Populárne príspevky – po zvolení tohto nástroja si viete pridať hashtagy, pre ktoré chcete sledovať najpopulárnejšie príspevky (tieto, ktoré majú najvačšiu angažovanosť)
 • Najnovšie príspevky – zobrazia sa vám najnovšie príspevky na základe vami zvoleného hashtagu
 • Zmienky účtu – zobrazí sa vám 10 najnovších príspevkov, v ktorých bol zmienený váš zvolený Instagram účet
Instagram Insights dáta v NaplánujTo.sk

Facebook pages šablóny

Pre Facebok stránky sme pridali získavanie podobných dát:

 • Fanúšikovia stránky – vytvorí sa vám prehľadný graf s rozložením krajín, odkiaľ pochádzajú vaši fanúšikovia FB stránky
 • Správy – zobrazí sa vám 10 najnovších správ, ktoré dostala vami zvolená FB stránka, na ktoré môžete rovno v tomto prehľade odpovedať
 • Príspevky FB stránky – príspevky vašej FB stránky (vrátane komentárov, na ktoré môžete odpovedať)
 • Hodnotenia stránky – zobrazí sa vám hodnotenie vašej FB stránky
 • Zmienky stránky – asi najzaujímavejšou funkciou je práve monitoring zmienok FB stránok. Táto šablóna vám zobrazí príspevky, v ktorých niekto zmienil vami zvolenú FB stránku

Opravy

Opravy sa týkali predovšetkým problém spojených s pridávaním nových účtov zo sociálnych sietí Facebook a Instagram do našej aplikácie. Riešili sme to priamo aj s Facebook podporou a podarilo sa nám problém vyriešiť a ošetriť, takže by sa to už do budúcna nemalo stávať. Problém sa týkal len vybraných verzií prehliadačov (hlavne Safari).

Okrem toho sme zapracovali aj na preklade a pomenovaní jednotlivých metrík, takže nástroj by mal byť opäť o niečo jednoduchší a zrozumiteľnejší na pochopenie.

Pevne verím, že vás tieto nové funkcie a opravy potešili. Ak by ste narazili na niečo, čo sa vám v nástroji nezdá alebo by ste v ňom naopak privítali, neváhajte nás kontaktovať a radi to zapracujeme 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.